HomeNieuwsA15 bezaaid met takken, deel van snelweg in beide richtingen dicht

A15 bezaaid met takken, deel van snelweg in beide richtingen dicht

SLIEDRECHT/PAPENDRECHT – De A15 tussen Papendrecht en Sliedrecht is maandagavond in beide richtingen tijdelijk dicht. De snelweg is bezaaid met takken, is op foto’s te zien. Volgens Rijkswaterstaat hebben enkele auto’s schade opgelopen.

Dat gebeurde even na 18:00 uur op het stuk tussen de aansluiting met de N3 bij Papendrecht en de afrit Sliedrecht-West. Vooral het wegdeel richting het oosten ligt bezaaid met takken, al liggen er ook takken op het stuk snelweg richting Rotterdam. Daarom is ook daar de A15 dicht.

Brandweerlieden uit Papendrecht zijn bezig om de takken weg te halen, laat een woordvoerder van de veiligheidsregio weten. Rond 19:00 uur was de snelweg nog in beide richtingen dicht. Omrijden kan via de A27, A59 en A16.

Dit artikel is geschreven door de redactie van Streekomroep56.

Actueel weer

Sliedrecht
bewolkt
13.3 ° C
13.9 °
12.8 °
93%
2.7m/s
100%
di
18 °
wo
18 °
do
17 °
vr
19 °
za
17 °
Advertentie
Advertentie