SLIEDRECHT – Feest bij korfbalvereniging Merwede/Multiplaat op zaterdag 17 mei! Dankzij de steun van leden en supporters die meespelen met de VriendenLoterij, mocht de club een mooie cheque in ontvangst nemen ter waarde van € 8.134.
De uitreiking vond plaats op het mooie sportcomplex aan de Thorbeckelaan, waar Cindy Haandrikman namens de VriendenLoterij de cheque overhandigde aan de vereniging. Vanuit het bestuur was Ronald Korporaal aanwezig en vanuit de sponsorcommissie van Merwede/Multiplaat, Jeroen Jeroense om het bedrag met een grote glimlach in ontvangst te nemen.
Het bedrag komt goed van pas. ‘We zijn superblij met deze steun’, vertelt Jeroen namens de sponsorcommissie. ‘Dit helpt ons enorm om te blijven investeren in onze club, of dat nu voor (jeugd)activiteiten, materialen of het nog verder opknappen en verduurzamen van het complex is. En het mooiste: dit is allemaal mogelijk dankzij leden die meespelen voor de vereniging, echt met elkaar én voor elkaar dus!’.
De samenwerking met de VriendenLoterij laat zien hoe sport en maatschappelijke betrokkenheid elkaar kunnen versterken, een verbinding die toch al sterk opgesloten zit in het DNA van de korfbalvereniging.
Een mooie opsteker dus voor Merwede/Multiplaat én voor iedereen die de club een warm (rood/wit) hart toedraagt! Wil je ook je lot van de VriendenLoterij koppelen aan de vereniging, neem contact op met Bernadette Struijk via: sponsoring@skcmerwede.nl.