back to top
12 C
Sliedrecht
donderdag, september 25, 2025
HomeNieuwsVerdachte gooit tafel tegen ruit tijdens verhoor

Verdachte gooit tafel tegen ruit tijdens verhoor

REGIO – Een 41-jarige man die werd aangehouden omdat hij zijn locatieverbod had overtreden en een vernieling had aangericht, heeft het tijdens zijn verhoor nog een stukje bonter gemaakt. Hij gooide een tafel door de verhoorkamer waardoor de glazen wand tussen de politie en de verdachte brak.

De man werd op 14 september aan een verhoor onderworpen na zijn aanhouding, maar bleek volgens de Dordtse politie niet in staat om normaal het gesprek met de agenten aan te gaan. Het verhoor werd daarop, in overleg met zijn advocaat, beëindigd.

‘Hier was de verdachte het niet mee eens. Hij begon te schreeuwen en gooide een tafel richting ons. Gelukkig stond er een glazen wand tussen ons en de verdachte. Het glas brak en de glassplinters vlogen ons om de oren’, meldt de Politie Dordrecht op Instagram.

Niemand raakte gewond, maar de verdachte heeft nu wel extra verdenkingen aan zijn broek hangen. Naast het overtreden van zijn locatieverbod en de eerdere vernieling die hij heeft aangericht, moet hij zich nu namelijk ook verantwoorden voor poging zware mishandeling en nóg een vernieling.

Dit artikel is geschreven door de redactie van Streekomroep56.

Actueel weer

Sliedrecht
lichte regen
12 ° C
12.8 °
11.1 °
69 %
2.7kmh
100 %
do
12 °
vr
17 °
za
18 °
zo
19 °
ma
20 °
Advertentie
Advertentie