REGIO – De N3 van Papendrecht naar Dordrecht is vrijdagochtend lange tijd dicht geweest na een ongeluk. Het ging rond 10:00 uur mis op de Papendrechtsebrug.
Een zwarte auto heeft flinke schade aan de voorkant opgelopen. De bestuurder is in botsing gekomen met een Ikea-busje, die aan de achterkant schade heeft.
Omdat de bestuurder van de zwarte auto verminderd aanspreekbaar was, werd ook een traumahelikopter opgeroepen. Die landde even verderop aan de Dordtse kant van de brug. De automobilist is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Andere betrokkenen raakten niet gewond.
Verkeer vanaf de A15 richting Dordrecht kwam muurvast te staan, want de weg werd volledig afgesloten. Ongeveer een uur na het ongeluk werd de weg weer vrijgegeven.
Dit artikel is geschreven door Corrado Francke.
