back to top
19.7 C
Sliedrecht
vrijdag, augustus 8, 2025
HomeNieuwsMilitaire oefening in Sliedrecht, kijkers zijn welkom

Militaire oefening in Sliedrecht, kijkers zijn welkom

SLIEDRECHT – Het ministerie van Defensie houdt van dinsdag 16 september tot en met donderdag 18 september een militaire oefening in de omgeving van Sliedrecht en Bleskensgraaf. Die is voor bezoekers deels te bekijken.

Vooral op woensdagochtend is veel te zien, zegt de gemeente Sliedrecht. Dan wordt namelijk tussen 07:00 uur en 12:00 uur op het Watertorrenterrein aan de Rivierdijk geoefend. Militairen voeren vanaf het water een actie uit met losse flodders. De oefening is onderdeel van de opleiding en training voor militairen van Defensie.

Bezoekers wordt geadviseerd om gehoorbescherming mee te nemen, omdat het schieten met losse flodders veel lawaai maakt. De activiteiten gebeuren overdag, ’s avonds en ’s nachts. Militairen verplaatsen zich per boot, te voet of met een voertuig.

Mensen die overlast ervaren van de militaire oefening kunnen op de website van het Ministerie van Defensie hun klachten melden.

Dit artikel is geschreven door Barbara Visscher.

Actueel weer

Sliedrecht
bewolkt
19.7 ° C
20 °
18.9 °
86 %
1.3kmh
100 %
vr
24 °
za
26 °
zo
25 °
ma
30 °
di
32 °
Advertentie
Advertentie