back to top
16.4 C
Sliedrecht
maandag, juli 21, 2025
HomeNieuwsKunstenaars opgelet: De Koperen Knop zoekt werken voor nieuwe expositie 'Inspiratie'

Kunstenaars opgelet: De Koperen Knop zoekt werken voor nieuwe expositie ‘Inspiratie’

H’VELD-G’DAM – Museum de Koperen Knop in Hardinxveld-Giessendam roept kunstenaars op om kunstwerken in te leveren voor de dubbeltentoonstelling ‘Inspiratie’. Ze kunnen uit twee onderwerpen kiezen: de magie van boeken en de kracht van muziek.

Kunstenaars kunnen tot en met 1 oktober hun werk inleveren bij het museum. De expositie ‘de magie van boeken’ is open voor publiek tussen 14 februari en 11 april 2026. ‘De kracht van muziek’ is te zien van 18 april tot en met 6 juni 2026.

Voor de expositie worden de kunstenaars gevraagd om hun werken te lenen aan het museum. Kunstenaars mogen zelf bepalen wat voor materiaal ze gebruiken. Van fotografie, beeldhouwkunst tot naaikunst: als ze zich maar laten inspireren door de thema’s. Het museum verwacht veel verschillende soorten werken.

Kunstenaars kunnen hun werk op alles baseren, bijvoorbeeld op instrumenten, muziekstukken, componisten, kaften, schrijvers of verhalen. ‘Doe mee en ontdek hoe je boeken, verhalen en muziek kunt omzetten in verbeelding’, leest de oproep.

Het werk blijft eigendom van de inzenders, maar het kan tijdens de expositie wel in het museum te koop worden aangeboden.

Dit artikel is geschreven door Emmely Kokshoorn en Roxane Kroon.

Actueel weer

Sliedrecht
onbewolkt
16.4 ° C
17.2 °
15.5 °
89 %
1.3kmh
2 %
ma
24 °
di
23 °
wo
23 °
do
23 °
vr
25 °
Advertentie
Advertentie