SLIEDRECHT – Korfbalvereniging Merwede Multiplaat neemt deel aan de Sliedrechtse Sportmaand, een initiatief van Sliedrecht Doet! om inwoners kennis te laten maken met sport en bewegen. Tijdens de sportmaand, die loopt tot en met eind oktober, kunnen jong en oud op een laagdrempelige manier kennismaken met onder andere korfbal en de gezellige verenigingssfeer bij Merwede Multiplaat.
David van der Poel, bij de vereniging verantwoordelijk voor evenementen rondom ledenwerving: ‘Wij vinden het belangrijk om mensen in beweging te brengen en te laten zien dat korfbal voor iedereen toegankelijk en leuk is. De Sportmaand is een mooie kans om nieuwe gezichten te verwelkomen bij onze club’.
Iedereen is van harte welkom om mee te doen en zelf te ervaren hoe leuk en dynamisch korfbal is.
Zin om kennis te maken met de mooie korfbal sport en de leuke familie vereniging Merwede/Multiplaat? Meld je dan aan via: Sliedrechtdoet.nl
