MOLENLANDEN – Het jongetje dat maandagochtend in Ottoland in het water viel en gereanimeerd moest worden, maakt het goed. Dat meldt het gastouderbureau, dat verantwoordelijk is voor de opvang van het kind. Het is nog altijd niet duidelijk hoe het jongetje in het water kon belanden.
Het jonge slachtoffertje viel maandagochtend even na 11:30 uur in het water aan de A, een straat in het dorp. In eerste instantie werd gedacht dat het jongetje uit een kinderdagverblijf kwam, maar later bleek dat hij bij een gastouder was. Volgens 112-correspondenten is het kind buiten de hekken van de woning van zijn gastouder terechtgekomen en in het water beland.
Hoe dat precies kon gebeuren, is niet bekend. Het overkoepelende gastouderbureau Kidko uit Alblasserdam gaat ook niet in op hoe het kindje in het water terecht kon komen. Wel laat het bureau weten dat het jongetje weer thuis is.
‘Waardering voor de gastouder’
Het gastouderbureau Kidko zegt blij te zijn met het adequaat handelen van de gastouder, nadat het kind in het water viel. ‘We spreken onze waardering uit over de wijze waarop de gastouder heeft gehandeld’.
Dit artikel is geschreven door Derk Radstake (RTV Rijnmond).

