HomeNieuwsDeelnemers bouwen verder aan verbinding tijdens Denk- en Deelbijeenkomst

Deelnemers bouwen verder aan verbinding tijdens Denk- en Deelbijeenkomst

SLIEDRECHT – Op maandagavond 29 juni vond er een inspirerende avond plaats bij het Raadhuis in Sliedrecht: de Denk- en Deelbijeenkomst. Bijna vijftig deelnemers kwamen samen om ideeën uit te wisselen en met elkaar in gesprek te gaan over de toekomst van een sociaal en verbonden Sliedrecht.

De avond, georganiseerd door Sliedrecht Doet en Sportief Sliedrecht, begon met heerlijke internationale hapjes van Streetsjef. Hier begonnen de eerste gesprekken al tussen de betrokken deelnemers. Ideeën, wensen en initiatieven werden gedeeld en opgeschreven.

Nieuwe inzichten en kansen
Professionals van Het Bonkelaarhuis, betrokken bij Sliedrecht Doet, gaven een interactieve presentatie over de rol van het netwerk van inwoners, vrijwilligers en organisaties in Sliedrecht: de ‘sociale waterleiding’. Daarna gingen de deelnemers naar twee verschillende workshops. Start2Create en Rebellion Monkey zorgden voor inspiratie en boden praktische nieuwe inzichten waar de aanwezigen weer verder mee kunnen.

De grootste winst van de avond waren de ontmoetingen tussen deelnemers. Bewoners, buurtverbinders, bewonersinitiatieven, organisaties en verenigingen versterkten elkaar, waarmee het netwerk van ideeën, hulp en kansen voor Sliedrecht groeit!

Volgende editie
De Denk- en Deelbijeenkomst vindt twee keer per jaar plaats. Ben je nieuwsgierig geworden en heb je interesse om een volgende keer ook mee te doen? Houd dan de activiteiten van Sliedrecht Doet in de gaten via: sliedrechtdoet.nl, of neem contact op via: info@sliedrechtdoet.nl

Bron foto: Sliedrecht Doet.

Actueel weer

Sliedrecht
half bewolkt
23.9 ° C
25 °
23.3 °
52%
1.8m/s
64%
ma
24 °
di
24 °
wo
26 °
do
29 °
vr
31 °
Advertentie
Advertentie