GORINCHEM – Theatergroep BISonder nodigt u uit voor een wonderbaarlijk theepartijtje! In Wonderland is een speciaal feestje georganiseerd ter gelegenheid van het 1-jarig jubileum van Alice in Wonderland. Alice en de SayCheesekat denken alles onder controle te hebben, maar is dat ook echt zo? Zijn alle gasten op tijd, komt het orkest opdagen, en is de champagne geregeld?
Het publiek wordt in de watten gelegd met thee en lekkernijen. De voorstelling bestaat uit drie delen waarbij u ook een wandeling maakt in en rond de speel locatie. Omdat het Wonderland is, verschijnen er natuurlijk ook bijzondere figuren, zoals het Witte Konijn, de Manische Hoedenmaker en de Hartenkoningin, maar ook een 80-jarige Alice!
Let op! het is geen kinderfeestje, maar een voorstelling voor 11+. Speeldata: 31 mei en 14 juni: 20:00 uur, 1 en 15 juni: 11:30 en 15:00 uur. Locatie: De Bunker (CSG Gorcum), Vijfde Uitgang 3-5 in Gorinchem. Entree: €22,50 inclusief thee en lekkernijen. Reserveren via: www.theatergroepbisonder.nl