SLIEDRECHT – U kunt om 14:30 uur aanschuiven in het Sliedrechts Museum en genieten van de verhalen van Peter de Borst. Peter is bekend om zijn passie en meeslepende manier van vertellen, waarmee hij telkens weer zijn publiek weet te boeien en mee te nemen naar een andere wereld.
In het kader van de tentoonstelling ‘Winterfeesten, toen en nu’, brengt Peter een speciaal verhaal tot leven: Bijzondere vrouwen in de geschiedenis. Hij laat je kennismaken met sterke, intrigerende en soms geheimzinnige vrouwenfiguren in de loop der eeuwen. Het feest van Halloween sluit daarbij aan, in de 16e en 17e eeuw werden vrouwen soms als heksen bestempeld omdat ze anders waren, werkten met kruiden of een onverklaarbare kennis bezaten.
Kom de tentoonstelling bekijken en laat je meeslepen door het verhaal, onder het genot van een kop warme chocolademelk.
Het museum is geopend op woensdag- en zaterdagmiddagen van 14:00 – 17:00 uur. Om 14:30 start de vertelling. Let op: De ruimte van het museum laat slechts een beperkt aantal mensen toe, dus laat even weten of je komt via: info@sliedrechtsmuseum.nl
Meer informatie
Het Sliedrechts Museum is gelegen aan de Kerkbuurt 99. Entree is €2 voor volwassenen en €1 voor kinderen en houders van een museumjaarkaart. Meer informatie is te vinden op: www.sliedrechtsmuseum.nl